5022-621J
API DelevanAPI Delevan
5022-621J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022-621J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
lomakkeissa: 5022-621J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
5022-621J: n tekniset tiedot
Osa numero 5022-621J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 55841 pcs Tietolomake 5022-621J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 5022-621J TR 800
DN2255TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Phenolic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 620nH Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm)
Taajuus - Self Resonant 260MHz Yksityiskohtainen kuvaus 620nH Unshielded Inductor 1.615A 140 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.615A
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
5022-623G
5022-623G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM
Varastossa: 22032 pcs
ladata: 5022-623G.pdf
RFQ
5022-564J
5022-564J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
Varastossa: 60451 pcs
ladata: 5022-564J.pdf
RFQ
5022-621H
5022-621H
Kuvaus: FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
ladata: 5022-621H.pdf
5022-622F
5022-622F
Kuvaus: FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
ladata: 5022-622F.pdf
ladata: 5022-622G.pdf
ladata: 5022-623F.pdf