5022-624H
API DelevanAPI Delevan
5022-624H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022-624H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
lomakkeissa: 1.5022-624H.pdf2.5022-624H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
5022-624H: n tekniset tiedot
Osa numero 5022-624H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 37956 pcs Tietolomake 1.5022-624H.pdf2.5022-624H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 5022-624H 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 620µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 3.3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 620µH Unshielded Inductor 119mA 25.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 25.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 119mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
5022-624F
5022-624F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
Varastossa: 17062 pcs
ladata: 5022-624F.pdf
RFQ
5022-623H
5022-623H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM
Varastossa: 45389 pcs
ladata: 5022-623H.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
ladata: 5022-682F.pdf
5022-624G
5022-624G
ladata: 5022-624G.pdf
ladata: 5022-623G.pdf
Kuvaus: FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM
ladata: 5022-681H.pdf