5022R-104F
API DelevanAPI Delevan
5022R-104F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022R-104F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM
lomakkeissa: 1.5022R-104F.pdf2.5022R-104F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
5022R-104F: n tekniset tiedot
Osa numero 5022R-104F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20735 pcs Tietolomake 1.5022R-104F.pdf2.5022R-104F.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 5022R-104F 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 9.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Inductor 275mA 4.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 275mA Nykyinen - värikylläisyys -