5022R-162J
API DelevanAPI Delevan
5022R-162J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022R-162J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
lomakkeissa: 5022R-162J.pdf
  • Viesti
5022R-162J: n tekniset tiedot
Osa numero 5022R-162J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59736 pcs Tietolomake 5022R-162J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022R
Arvioinnit - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 5022R-162J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.6µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 155MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.6µH Unshielded Inductor 780mA 600 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 780mA Nykyinen - värikylläisyys -