5022R-364G
API DelevanAPI Delevan
5022R-364G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022R-364G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 360UH 171MA 12.5 OHM
lomakkeissa: 1.5022R-364G.pdf2.5022R-364G.pdf
  • Viesti
5022R-364G: n tekniset tiedot
Osa numero 5022R-364G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 360UH 171MA 12.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27571 pcs Tietolomake 1.5022R-364G.pdf2.5022R-364G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022R
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 5022R-364G 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 360µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 4.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 360µH Unshielded Inductor 171mA 12.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 12.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 171mA Nykyinen - värikylläisyys -