5022R-473J
API DelevanAPI Delevan
5022R-473J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022R-473J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM
lomakkeissa: 1.5022R-473J.pdf2.5022R-473J.pdf
  • Viesti
5022R-473J: n tekniset tiedot
Osa numero 5022R-473J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68881 pcs Tietolomake 1.5022R-473J.pdf2.5022R-473J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022R
Arvioinnit - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 5022R-473J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 13MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Inductor 351mA 2.75 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.75 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 351mA Nykyinen - värikylläisyys -