5022R-821G
API DelevanAPI Delevan
5022R-821G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022R-821G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
lomakkeissa: 5022R-821G.pdf
  • Viesti
5022R-821G: n tekniset tiedot
Osa numero 5022R-821G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28193 pcs Tietolomake 5022R-821G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 5022R-821G 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 220MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 1.3A 220 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.3A Nykyinen - värikylläisyys -