DC1390R-184K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC1390R-184K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 7.28A 45 MOHM TH
lomakkeissa: DC1390R-184K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
DC1390R-184K: n tekniset tiedot
Osa numero DC1390R-184K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180UH 7.28A 45 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13180 pcs Tietolomake DC1390R-184K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.480" Dia (37.60mm)
suojaus Unshielded Sarja DC1390R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet DC1390R-184K 100 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 180µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.064" (27.03mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Unshielded Inductor 7.28A 45 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 7.28A Nykyinen - värikylläisyys 9.86A