DC630R-223K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-223K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC630R-223K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 6.26A 25 MOHM TH
lomakkeissa: DC630R-223K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
DC630R-223K: n tekniset tiedot
Osa numero DC630R-223K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 6.26A 25 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31188 pcs Tietolomake DC630R-223K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
suojaus Unshielded Sarja DC630R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet DC630R-223K BULK 100
DN4769
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 10kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.830" (21.08mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 6.26A 25 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.26A Nykyinen - värikylläisyys 14.5A