DC780-823K
API DelevanAPI Delevan
DC780-823K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC780-823K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH
lomakkeissa: DC780-823K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
DC780-823K: n tekniset tiedot
Osa numero DC780-823K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 21528 pcs Tietolomake DC780-823K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.772" Dia (19.60mm)
suojaus Unshielded Sarja DC780
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet DC780-823K BULK 100
DN2423
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 82µH Korkeus - Istuva (Max) 0.831" (21.10mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Wirewound Inductor 4.8A 60 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Nykyinen arvostelu 4.8A
Nykyinen - värikylläisyys 12.1A