EMI0603R-750
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EMI0603R-750
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN
lomakkeissa: EMI0603R-750.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
EMI0603R-750: n tekniset tiedot
Osa numero EMI0603R-750 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 518137 pcs Tietolomake EMI0603R-750.pdf
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja EMI0603R
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet EMI0603R-750 4000 TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Lines 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi @ Taajuus 750 Ohms @ 100MHz
Korkeus (Max) 0.037" (0.95mm) Suodatintyyppi -
DC-vastus (DCR) (maksimi) 600 mOhm Card Paksuus (mm) 100mA