ER1025-04KM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1025-04KM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
  • Viesti
ER1025-04KM: n tekniset tiedot
Osa numero ER1025-04KM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 43232 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja ER1025
Arvioinnit - Q @ Freq 33 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1025-04KM 3500 TR
ER1025-04KM-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 220nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 510MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Unshielded Molded Inductor 1.025A 140 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.025A Nykyinen - värikylläisyys -