ER1025-20JP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1025-20JP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
  • Viesti
ER1025-20JP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1025-20JP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 35410 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja ER1025
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1025-20JP 3500 TR
ER1025-20JP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 230MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 385mA Nykyinen - värikylläisyys -