ER1025-25JP
Tuote-esittely
Osa numero: ER1025-25JP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM
  • Viesti
ER1025-25JP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1025-25JP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 25912 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja ER1025
Arvioinnit - Q @ Freq 28 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1025-25JP 3500 TR
ER1025-25JP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.6µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 125MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.6µH Unshielded Molded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 455mA Nykyinen - värikylläisyys -