ER1025-92JP
Tuote-esittely
Osa numero: ER1025-92JP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH
  • Viesti
ER1025-92JP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1025-92JP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7361 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja ER1025
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1025-92JP 3500 TR
ER1025-92JP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 1mH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 3.4MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1mH Unshielded Molded Inductor 28mA 72 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 72 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 28mA Nykyinen - värikylläisyys -