ER1537-40KP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1537-40KP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 240MA 1.4 OHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
ER1537-40KP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1537-40KP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15UH 240MA 1.4 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 22927 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
suojaus Unshielded Sarja ER1537
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1537-40KP 2500 TR
ER1537-40KP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 40MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Unshielded Molded Inductor 240mA 1.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 240mA Nykyinen - värikylläisyys -