ER1537-68JR
Tuote-esittely
Osa numero: ER1537-68JR
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68UH 156MA 3.3 OHM TH
  • Viesti
ER1537-68JR: n tekniset tiedot
Osa numero ER1537-68JR Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68UH 156MA 3.3 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11352 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
suojaus Unshielded Sarja ER1537
Arvioinnit - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1537-68JR 2500 TR
ER1537-68JR-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 11MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Unshielded Molded Inductor 156mA 3.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 156mA Nykyinen - värikylläisyys -