ER1641-121KS
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-121KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 1.53A 34 MOHM TH
  • Viesti
ER1641-121KS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-121KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120NH 1.53A 34 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 23273 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-121KS 2500 TR
ER1641-121KS-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 120nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Shielded Molded Inductor 1.53A 34 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 34 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.53A Nykyinen - värikylläisyys -