ER1641-122KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-122KS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-122KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 895MA 100 MOHM
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
ER1641-122KS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-122KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 895MA 100 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 21245 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Unshielded Sarja Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1134-1007
1134-1007-2-MIL
1134-1007-MIL
ER1641-122KS-250 TR
ER1641122KS
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 130MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Unshielded Inductor 895mA 100 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 895mA Nykyinen - värikylläisyys -