ER1641-152KM
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-152KM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 815MA 120 MOHM
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
ER1641-152KM: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-152KM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 815MA 120 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 34701 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-152KM 2500 TR
ER1641-152KM-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 115MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Molded Inductor 815mA 120 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 815mA Nykyinen - värikylläisyys -