ER1641-181JS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-181JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-181JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180NH 1.3A 47 MOHM TH
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Viesti
ER1641-181JS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-181JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180NH 1.3A 47 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 21356 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Unshielded Sarja Military, MIL-PRF-39010/01, ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1134-1000
1134-1000-2-MIL
1134-1000-MIL
ER1641-181JS-250 TR
ER1641181JS
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 180nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 180nH Unshielded Inductor 1.3A 47 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.3A Nykyinen - värikylläisyys -