ER1641-184JM
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-184JM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 135MA 4.4 OHM TH
  • Viesti
ER1641-184JM: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-184JM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180UH 135MA 4.4 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10901 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-184JM 2500 TR
ER1641-184JM-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 180µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Shielded Molded Inductor 135mA 4.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 135mA Nykyinen - värikylläisyys -