ER1641-203JP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-203JP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 20UH 290MA 960 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
ER1641-203JP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-203JP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 20UH 290MA 960 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9214 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-203JP 2500 TR
ER1641-203JP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 20µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 41MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 20µH Shielded Molded Inductor 290mA 960 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 960 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 290mA Nykyinen - värikylläisyys -