ER1641-222KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-222KS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-222KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 650MA 190 MOHM
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ER1641-222KS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-222KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 650MA 190 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18744 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Unshielded Sarja Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1134-1010
1134-1010-2-MIL
1134-1010-MIL
ER1641-222KS-250 TR
ER1641222KS
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 100MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Inductor 650mA 190 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 650mA Nykyinen - värikylläisyys -