ER1641-272KP
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-272KP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.7UH 535MA 280 MOHM
  • Viesti
ER1641-272KP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-272KP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 535MA 280 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 29302 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-272KP 2500 TR
ER1641-272KP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.7µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 92MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µH Shielded Molded Inductor 535mA 280 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 535mA Nykyinen - värikylläisyys -