ER1641-274KS
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-274KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270UH 115MA 5.8 OHM TH
  • Viesti
ER1641-274KS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-274KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270UH 115MA 5.8 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8999 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-274KS 2500 TR
ER1641-274KS-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 270µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270µH Shielded Molded Inductor 115mA 5.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 115mA Nykyinen - värikylläisyys -