ER1641-331JS
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-331JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 780MA 130 MOHM
  • Viesti
ER1641-331JS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-331JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 780MA 130 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 24555 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 46 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-331JS 2500 TR
ER1641-331JS-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Shielded Molded Inductor 780mA 130 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 780mA Nykyinen - värikylläisyys -