ER1641-392JP
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-392JP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.9UH 450MA 400 MOHM
  • Viesti
ER1641-392JP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-392JP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.9UH 450MA 400 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 21443 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-392JP 2500 TR
ER1641-392JP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.9µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 75MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µH Shielded Molded Inductor 450mA 400 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 450mA Nykyinen - värikylläisyys -