ER1641-393JR
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-393JR
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39UH 205MA 1.93 OHM TH
  • Viesti
ER1641-393JR: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-393JR Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39UH 205MA 1.93 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9617 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-393JR 2500 TR
ER1641-393JR-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 39µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 29MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39µH Shielded Molded Inductor 205mA 1.93 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.93 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 205mA Nykyinen - värikylläisyys -