ER1641-562JR
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-562JR
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 335MA 720 MOHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
ER1641-562JR: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-562JR Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 335MA 720 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 20519 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-562JR 2500 TR
ER1641-562JR-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 5.6µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 65MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Shielded Molded Inductor 335mA 720 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 335mA Nykyinen - värikylläisyys -