ER1641-564KP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-564KP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH
  • Viesti
ER1641-564KP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-564KP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10642 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-564KP 2500 TR
ER1641-564KP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 560µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 4.7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 560µH Shielded Molded Inductor 90mA 10.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 10.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 90mA Nykyinen - värikylläisyys -