ER1641-683KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-683KS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-683KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68UH 180MA 2.44 OHM TH
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
ER1641-683KS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-683KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68UH 180MA 2.44 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10381 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Unshielded Sarja Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1134-1167
1134-1167-2-MIL
1134-1167-MIL
ER1641-683KS-250 TR
ER1641683KS
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 21MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Unshielded Inductor 180mA 2.44 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.44 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 180mA Nykyinen - värikylläisyys -