ER1641-754JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-754JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 750UH 80MA 13 OHM TH
  • Viesti
ER1641-754JS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-754JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 750UH 80MA 13 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8189 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-754JS 2500 TR
ER1641-754JS-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 750µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 4.2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 750µH Shielded Molded Inductor 80mA 13 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 80mA Nykyinen - värikylläisyys -