HF1008-180M
API DelevanAPI Delevan
HF1008-180M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008-180M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 18NH 965MA 130 MOHM
lomakkeissa: HF1008-180M.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
HF1008-180M: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008-180M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 18NH 965MA 130 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 59996 pcs Tietolomake HF1008-180M.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 1008HF-180M
1008HF-180M-ND
HF1008-180M TR 500
HF1008-180M-ND
HF1008-180MTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Non-Magnetic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 50MHz
induktanssi 18nH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 2.25GHz Yksityiskohtainen kuvaus 18nH Unshielded Inductor 965mA 130 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Nykyinen arvostelu 965mA