HF1008-222K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-222K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008-222K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 300MA 1.65 OHM
lomakkeissa: HF1008-222K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
HF1008-222K: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008-222K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 300MA 1.65 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 62206 pcs Tietolomake HF1008-222K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 1008HF-222K
1008HF-222K-ND
HF1008-222K TR 500
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 2.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 120MHz Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Inductor 300mA 1.65 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.65 Ohm Max Nykyinen arvostelu 300mA