HF1008-390J
API DelevanAPI Delevan
HF1008-390J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008-390J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39NH 870MA 160 MOHM
lomakkeissa: HF1008-390J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
HF1008-390J: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008-390J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39NH 870MA 160 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 31477 pcs Tietolomake HF1008-390J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet HF1008-390J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Non-Magnetic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 39nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 1.5GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Inductor 870mA 160 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 870mA Nykyinen - värikylläisyys -