HF1008-821F
API DelevanAPI Delevan
HF1008-821F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008-821F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 273MA 2 OHM SMD
lomakkeissa: HF1008-821F.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
HF1008-821F: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008-821F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 273MA 2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18424 pcs Tietolomake HF1008-821F.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet HF1008-821F TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 325MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 273mA 2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 273mA Nykyinen - värikylläisyys -