HF1008-911K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-911K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008-911K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 910NH 270MA 2.05 OHM
lomakkeissa: HF1008-911K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
HF1008-911K: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008-911K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 910NH 270MA 2.05 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 63006 pcs Tietolomake HF1008-911K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 1008HF-911K
1008HF-911K-ND
HF1008-911K TR 500
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 910nH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 305MHz Yksityiskohtainen kuvaus 910nH Unshielded Inductor 270mA 2.05 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.05 Ohm Max Nykyinen arvostelu 270mA