HF1008R-100K
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008R-100K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10NH 1.235A 80 MOHM
lomakkeissa: HF1008R-100K.pdf
  • Viesti
HF1008R-100K: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008R-100K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10NH 1.235A 80 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56276 pcs Tietolomake HF1008R-100K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet HF1008R-100K TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Non-Magnetic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 10nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 3GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10nH Unshielded Inductor 1.235A 80 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.235A Nykyinen - värikylläisyys -