HF1008R-122K
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-122K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008R-122K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 320MA 1.45 OHM
lomakkeissa: HF1008R-122K.pdf
  • Viesti
HF1008R-122K: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008R-122K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 320MA 1.45 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55790 pcs Tietolomake HF1008R-122K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet HF1008R-122K TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 200MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Unshielded Inductor 320mA 1.45 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.45 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 320mA Nykyinen - värikylläisyys -