HF1008R-222H
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-222H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008R-222H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 300MA 1.65 OHM
lomakkeissa: HF1008R-222H.pdf
  • Viesti
HF1008R-222H: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008R-222H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 300MA 1.65 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27904 pcs Tietolomake HF1008R-222H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet HF1008R-222H TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 120MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Inductor 300mA 1.65 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.65 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 300mA Nykyinen - värikylläisyys -