HF1008R-681J
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-681J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008R-681J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 280MA 1.85 OHM
lomakkeissa: HF1008R-681J.pdf
  • Viesti
HF1008R-681J: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008R-681J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680NH 280MA 1.85 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49967 pcs Tietolomake HF1008R-681J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet HF1008R-681J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 340MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Unshielded Inductor 280mA 1.85 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.85 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 280mA Nykyinen - värikylläisyys -