M1331-471K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M1331-471K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
lomakkeissa: M1331-471K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
M1331-471K: n tekniset tiedot
Osa numero M1331-471K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11788 pcs Tietolomake M1331-471K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
suojaus Shielded Sarja M1331
Arvioinnit - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet M1331-471K TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 220MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Inductor 460mA 210 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 460mA Nykyinen - värikylläisyys 460mA