M1331-821K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M1331-821K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
lomakkeissa: M1331-821K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
M1331-821K: n tekniset tiedot
Osa numero M1331-821K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10658 pcs Tietolomake M1331-821K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
suojaus Shielded Sarja M1331
Arvioinnit - Q @ Freq 38 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet M1331-821K TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 165MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Inductor 405mA 270 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 405mA Nykyinen - värikylläisyys 405mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
M13310 SL002
M13310 SL002
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 10COND 22AWG SLATE 500'
Varastossa: 258 pcs
ladata: M13310 SL002.pdf
RFQ
M1331-564K
M1331-564K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD