MILP1812-153K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MILP1812-153K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 450MA 780 MOHM
lomakkeissa: MILP1812-153K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
MILP1812-153K: n tekniset tiedot
Osa numero MILP1812-153K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15UH 450MA 780 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 33287 pcs Tietolomake MILP1812-153K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Unshielded Sarja MILP1812
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet MILP1812-153K TR 500
MILP1812-153K-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 130°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Unshielded Inductor 450mA 780 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 780 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 450mA Nykyinen - värikylläisyys 693mA