P1330-823H
API DelevanAPI Delevan
P1330-823H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1330-823H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 362MA 1.38 OHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
P1330-823H: n tekniset tiedot
Osa numero P1330-823H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 362MA 1.38 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 40555 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
suojaus Unshielded Sarja P1330
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P1330-823H TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 362mA 1.38 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.38 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 362mA Nykyinen - värikylläisyys 150mA