P1330R-824G
API DelevanAPI Delevan
P1330R-824G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1330R-824G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
P1330R-824G: n tekniset tiedot
Osa numero P1330R-824G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25734 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
suojaus Unshielded Sarja P1330R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P1330R-824G TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Unshielded Inductor 113mA 9.96 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 9.96 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 113mA Nykyinen - värikylläisyys 26mA