P160-102JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P160-102JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 1.48A 56 MOHM SMD
lomakkeissa: P160-102JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
P160-102JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160-102JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1UH 1.48A 56 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9834 pcs Tietolomake P160-102JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
suojaus Unshielded Sarja P160
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160-102JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Unshielded Inductor 1.48A 56 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 56 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.48A Nykyinen - värikylläisyys 1.526A