P160-272JS
Tuote-esittely
Osa numero: P160-272JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.7UH 1.011A 120 MOHM
lomakkeissa: P160-272JS.pdf
  • Viesti
P160-272JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160-272JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 1.011A 120 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8048 pcs Tietolomake P160-272JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160-272JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 2.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µH Unshielded Inductor 1.011A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.011A Nykyinen - värikylläisyys 935mA