P160-274JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P160-274JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270UH 107MA 10.8 OHM
lomakkeissa: P160-274JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
P160-274JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160-274JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270UH 107MA 10.8 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10660 pcs Tietolomake P160-274JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
suojaus Unshielded Sarja P160
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160-274JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 270µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 270µH Unshielded Inductor 107mA 10.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10.8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 107mA Nykyinen - värikylläisyys 93mA